LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!
Winalite.lt - Distributoriams

Distributoriams

Pliusai

Sėkmė toli gražu ne visada priklauso nuo įdėtų pastatangų. Sėkmė priklauso nuo to, kokią kryptį tu pasirinkai. Nepraleisk savo šanso!
1. Perspektyvus projektas reikalauja greičio- įsijunk kaip galima greičiau: mes gyvename informacinių technologijų eroje.
2. Unikali produkcija: užpatentuotas produktas, be kurio moterys negali apsieiti.
3. Aptarnavimas pardavus prekę: produkcija vienkartinio naudojimo, nereikia lėšų aptarnavimui.
4. Nedidelės kapitalo investicijos, jokios rizikos, minimalios pastangos: nereikia rūpintis dėl produkto garantinio laikotarpio.
5. Pakartotiniai pirkimai: apimtis- svarbus faktorius kapitalo kaupimui, produkto savybės sudaro sąlygas pakartotinai pirkti kiekvieną mėnesį.
6. Realizacijos modelis: realizacija per tinklinį marketingą, sujungtą su Internetine komercija, idealiai tinka šeimyniniam verslui.
7. Didelė sėkmės galimybė: svarbiausia- rasti vartotoją, ir tada sėkmė garantuota.
8. Vartotojas: moterys dažniausiai užsiima šeimos biudžeto paskirstymu, o tai daro jas aktyviomis vartotojomis.
9. Paprastumas ir patogumas: produkcija paprasta naudojimui, paprastas ir suprantamas apdovanojimų planasXXI amžiaus investicijų objektas,turintis geriausią vystymosi potencialą: anijoniniai įklotai "Love Moon".

    Investavimo į mūsų produktą priežastys:
1. Nedidelis produktas su didžiule rinka: higieniniai įklotai "Love Moon".
2. Unikalios savybės: 7 sluoksnių struktūra, momentinė gamyba, įpakavimas, anksčiau naudojamas tik maisto produktams, išskirtinai fizinis poveikis, pašalinio poveikio nebuvimas.
3. Marketinė analizė: 2006 metų surašymo duomenimis Lietuvoje gyvena 3,39 milijono žmonių, daugiau kaip 52 % jų moterys. Tuo pat metu rinkoje nėra kito tokio įžymaus analoginiško produkto gamintojo. Produktas tinka visiems vartotojams, nepriklausomai nuo tautybės ar rasės, o tai lemia didžiules vystymosi galimybes pasaulinėje rinkoje.
4. Paklausos analizė: tai pirmo reikalingumo produktas moterims.
5. Psichologinė analizė: priklauso naudingų sveikatai produktų kategorijai, gali būti patrauklus žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata.
6. Strateginė analizė: realizacija vykdoma per distributorių tinklus ir šiuolaikinius verslo instrumentus. ( Internetinė komercija).
7. Rizikos analizė: Minimalios investicijos, nėra būtinos aptarnavimo paslaugos pardavus prekę, garantuotas kasmėnesinis pirkimas.
8. Unikalus marketingo planas: Kiekvienam distributoriui suteikiama galimybė užsidirbti.
    Unikalios techninės charakteristikos
    Techniniu požiūriu "Love Moon" serijos įklotai įsimintini tuo, kad turi dideles absorbuojamąsias galimybes ir gerą pralaidumą orui, o tai leidžia Jums jaustis sausai ir konfortabiliai. Bet pirmiausia "Love Moon" serijos produktus nuo kitų moteriškų įklotų išskiria į kiekvieną įklotą įdėtos aukštos technologijos anijoninės juostelės. Šios juostelės sugeba išskirti didelį anijonų kiekį, taip atlikdamos antibakterinę funkciją ir šalindamos nemalonius kvapus. Būtent dėl to "Love Moon" įklotai ne tik saugo moterį nuo nemalonių pojūčių, bet dar jos organizmui suteikia gydomąjį poveikį.Visos įklotų detalės buvu sukurtos ir sumodeliuotos taip, kad moters organizmui suteiktų maksimalų gydomąjį efektą. Kad menstruacijų metu švelni moters oda liktų sausa, kurdami viršutinį įkloto sluoksnį, mes naudojame ploną medvilnę. Papildomas posluoksnis su veiksmingu absorbuojančios medžiagos sluoksniu užblokuotą skystį paverčia į žele taip neleisdamas skysčiui pratekėti į apatinius įkloto sluoksnius. Dėl to Jūs galite jaustis komfortabiliai ir nevaržyti savo judesių. Apatinysis posluoksnis, sudarytas iš porinės medžiagos, leis į dujas virtusioms skysčio molekulėms garuoti į išorę, taip sumažindamas nemalonius pojūčius, naudojant įklotus. Be to, pirkdamos "Love Moon" įklotų pakuotę moterys nemokamai gauna "Testą- juostelę vaginito diagnostikai", kuri leis svarankiškai pasitikrinti moters organizmo atsinaujinančios sistemos sveikatą.

Kokybės garantas

"Sausumas, švara ir oro prieinamumas"- tai trys pagrindiniai moters atsinaujinančios sistemos higienos principai; pats svarbiausias iš jų, žinoma, švara. Gydomieji moteriški įklotai "Love Moon" pilnai atitinka Valstybinį higienos standartą GB15979-200 2, mes labai griežtai sekame žaliavos kokybę ir higienines jos charakteristikas. Kad išvengtume užteršimo perdirbimo procese mes naudojame visas šiuolaikines normas ir standartus atitinkančias hermetiškas mašinas, automatiškai gaminančias ir pakuojančias prekes. Kad bakterijos ir purvas nepatektų į pagamintą produkciją, ją pakuojame į hermetišką, lengvai atsidarančią pakuotę.


        Site Meter  

Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014