Winalite.lt - Anion oro vitaminai - ilgaamžiškumo elementas
LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!
Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

Anion oro vitaminai - ilgaamžiškumo elementas

    Žmogus, kaip ir kiekviena gyva būtybė negali gyventi be anijonų. O, tarp kitko, ar Jūs žinote, kas yra "anijonas"?

    Įprastose sąlygose oro molekulės ir atomai yra neutralūs. Tačiau prasidėjus jonizacijai, kuri gali vykti kaip įprastas spinduliavimas, esant ultravioletinei radiacijai, mikrobanginei radiacijai arba paprasčiausiam žaibo trenksmui, oro molekulės praranda dalį aplink atominį branduolį besisukančių įkrautų elektronų, kurie vėliau prisijungia prie neutralių molekulių, suteikdami joms neigiamą įkrovą. Tokias molekules mes ir vadiname anijonais. Anijonai neturi spalvos ir kvapo. Neigiamų elektronų buvimas jų orbitoje leidžia pritraukti iš oro įvairias mikrodaleles, tokiu būdu iš oro pašalina dulkes ir užmuša mikrobus. Anijonų vaidmenį oro sudėtyje galima sulyginti su vitaminų reikšme žmogaus mityboje. Būtent dėl to anijonus taip pat vadina "oro vitaminais", "ilgaamžiškumo elementais" ir "oro grynintojais".
    Nors naudingos anijonų savybės ilgą laiką buvo likusios šešėlyje, jos ypač svarbios žmogaus sveikatai. Mes negalime sau leisti nepaisyti jų gydomųjų savybių. Taip anijonai gali neutralizuoti dulkes, sunaikinti virusus, turinčius neigiamai įkrautų elektronų, gali prasiskverbti į bakterijų ląsteles ir jas sunaikinti, taip apsaugodami žmogaus organizmą nuo neigiamų pasekmių. Kuo daugiau ore anijonų, tuo mažiau jame mikrobų. (O kai anijonų koncentracija pasiekia tam tikrą lygį, tai mikrobai visiškai sunaikinami.)

1 kubiniame oro centimetre yra tokia anijonų koncentracija:

* miesto gyvenamosiose patalpose yra 40-50 anijonų;
* miesto ore - 100-200 anijonų;
* miške - 700-1000 anijonų;
* prie jūros - apie 2000 anijonų;
* kalnuose - apie 5000 anijonų.

    Žmonių sveikata tiesiogiai priklauso nuo anijonų kiekio ore. Jeigu į žmogaus kūną patenkančiame ore anijonų kiekis per daug mažas, tai žmogui sunku kvėpuoti, jis gali jausti nuovargį, galvos svaigimą, skausmą ar net susirgti depresija. Visa tai galima išgydyti sudarant tokias sąlygas, kad ore, kuris patenka į plaučius būtų 1200 anijonų kubiniame centimetre. Jeigu anijonų kiekį gyvenamosiose patalpose padidinsime iki 1500 anijonų į kubinį centimetrą, tai jūsų savijauta iš karto pagerės; jūs pradėsite dirbti su dviguba energija, taip padidindami savo darbo našumą. Taigi, anijonai- nepakeičiamas pagalbininkas stiprinant žmogaus sveikatą ir ilginant jo amžių.
    Pasaulinė Sveikatos apsaugos organizacija nustatė, kad minimalus anijonų kiekis gryname ore sudaro 1000 anijonų į 1 kubinį centimetrą. Esant tam tikroms aplinkos sąlygoms (pavyzdžiui, kalnuotose vietovėse) per visą savo gyvenimą žmonės gali nesusirgti vidiniais uždegimais ar užkrečiamomis ligomis. Kaip taisyklė, tokie žmonės ilgai gyvena ir būna sveiki visą gyvenimą. Tai ir yra pakankamo anijonų kiekio buvimo ore galutinis rezultatas.
    Paskutiniaisiais metais visame pasaulyje išaugo susidomėjimas gydomosiomis ir higieninėmis anijonų savybėmis. Po daug metų trukusių tyrinėjimų, kompanijos "Winalite" ( p. Šenčžen ) darbuotojai sukūrė unikalius gydomojo- profilaktinio poveikio tamponus. Patobulinę įprastus įklotus ir įtaisę į juos aukštos technologijos jonizatorius, mes gavome nacionalinį patentą šios rūšies produkto gaminimui. Anijoninė juostelė "Love Moon" įklotuose gali išskirti iki 5800 anijonų į 1 kubinį centimetrą; ji efektyviai šalina bakterijas ir virusus, galinčius sukelti moters lytinių organų uždegimą (vaginitą), o taip pat apsaugo nuo jo pasikartojimo. Beveik visos moteriškos ligos būna sukeltos anaerobinių bakterijų. Kai anijoninė juostelė gamina didelį srautą anijonų, tuo pačiu metu išsiskiria jonizuotas deguonis, kuris neutralizuoja nepalankią anaerobinę aplinką, aktyvuoja fermentų darbą, pašalina uždegimą, normalizuoja rūgštinį - blokinį balansą. Tuo pačiu metu, esant normaliai temperatūrai, anijoninės juostelės medžiaga sugeba išskirti žmogaus organizmui naudingas 4-14 mikronų ilgio, daugiau kaip 90% intensyvumo magnetines bangas, kurios aktyvuoja vandens molekules ląstelėse, stimuliuodamos fermentų sintezės procesą. Taip, esant išskirtinai fiziniam poveikiui, pasiekiamas bakterijų ir nemalonaus kvapo sunaikinimo efektas, o tai leidžia rūpintis moters sveikata, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Anijoniniai įklotai "Love Moon" yra nepakeičiami pagalbininkai kiekvienai moteriai, palaikant asmeninę higieną.
   
    Anijonų srauto matavimo metodai

    Egzistuoja du anijonų srauto matavimo metodai: "dinaminis metodas" ir "statinis metodas"
    Matuojant "Winalite" juostelių išskiriamų anijonų srauto tankį, būtina naudoti dinaminį metodą. Mūsų užpatentuoto išradimo kūrimo metu buvo atsižvelgta į moters kūno sudėties ypatumus ir buvo priimtas sprendimas naudoti "banginį būdą" anijonų išspinduliavimui, kada anjonai gaminami ypatingomis sąlygomis ( trintis, tam tikra temperatūra ir drėgmė). Pagal dinaminiu metodu atliktų daugkartinių bandymų, kuriuos atliko valstybės įpareigota kontrolės tarnyba (Šanchajaus Tekstilės ir Technologijų kontrolinis institutas) su anijoniniais "Winalite" kompanijos įklotais rezultatus, tikrasis efektas naudojant produktą visiškai atitiko testo standartus.
    Antrasis anijonų srovės matavimo metodas- tai standartinis metodas, kai anijonų išsiskyrimas iš medžiagos matuojamas specialiu įrenginiu (toks anijonų išsiskyrimo būdas vadinamas "spinduliniu"), tokiu būdu dalinai atsispindi medžiagos sugebėjimą pagaminti anijonus. Šis metodas naudojamas tik tyrinėjant kietąsias medžiagas, tokias kaip mineralai ir akmenys. Dėl tos pačios priežasties anijonų kiekis jūros pakrantėje, miške ir kalnuose negali būti matuojamas statiniui metodu.

Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

        Site Meter  

Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014