Winalite.lt - Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus?
LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!
Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus?

    Žmogaus organizmas jautri ir sudėtinga sistema. Menstruacijų atsiradimas- moters organizmo subrendimo požymis, kuris iš vienos pusės atneša džiaugsmą, iš kitos- nemažai nemalonumų. Menstruacijos moterį lydi pusę jos gyvenimo, vidutiniškai apie 2-3 tūkstančius dienų. Menstruacijų metų moters organizmas susilpnėja ir jeigu nesiimsime jokių apsauginių priemonių, tai gali atsiliepti sveikatai. Todėl kai kurių dažnai pasitaikančių klaidų, susijusių su menstruaciniu periodu, taisymas yra ypač svarbus.Dažnai pasitaikančios klaidos naudojant įklotus, jeigu :

1. Nesiplauti rankų prieš įklotų keitimą. Keičiant įklotus nešvariomis rankomis ant jų paviršiaus gali patekti didelis mikrobų kiekis.
2. Laikyti įklotus vonioje. Vonioje dažnai būna didelis drėgmės kiekis. Tai ideali terpė vystytis bakterijoms, kurios gali patekti į įklotą.
3. Nekreipti dėmesio į galiojimo laiką. Sanitariniai reikalavimai įklotų gamybai ir saugojomui labia griežti, kuo mažiau laiko praėjo nuo gamybos momento, tuo aukštesnis apsaugos laipsnis.
4. Pigios produkcijos pirkimas. Kaip taisyklė, pigiai parduodamos prekės iš nekokybiškos žaliavos, o tai atsiliepia jų savybėms ir gali būti pavojingos sveikatai.
5. Naudoti įklotus su cheminiais elementais ir aromatiniais gaivikliais. Tokios sudedamosios dalys taip pat gali būti pavojingos sveikatai.
6. Ilgai nekeisti įkloto. Ilgai naudojant vieną įklotą bakterijų kiekis sparčiai didėja.

Menstruacijų vaidmuo moters sveikatai

    Vaisingo amžiaus sveikos moters organizme kiaušidėse pastoviai užsimezga, subręsta ir pašalinamos kiaušialąstės, tuo pačiu metu vyksta pakitimai hormoniniame fone. Veikiant lytiniams hormonams vidinės gimdos sienelės (endometris) menstruacinio ciklu metu suplonėja, pasišalina ir atsinaujina . Kada endometris išeina kartu su krauju, tai ir vadinama menstruacijomis. Paprastai menstruacinis ciklas tęsiasi 28-30 dienų, vienkartinis kraujo nutekėjimas menstruacijų metu yra apie 50 ml, tęsiasi nuo 3 iki 7 dienų. Reguliarios menstruacijos- būtina sąlyga gimti vaikui, kuri liudija apie reproduktyvinės sistemos sveikatą ir yra svarbus bendros moters sveikatos būklės rodiklis.

Kaip neapsirikti renkantis įklotus?

    Mėnesinių metu moters oda jautriose vietose yra pastoviai dirginama. Tyrinėjimų duomenimis, 73% moterų kritinių dienų metu jaučia niežėjimą ir sudirgimą. To priežastis- nepraleidžiančių oro įklotų naudojimas. Štai kodėl dėl jūsų pačių saugumo ypač svarbus gerų įklotų pasirinkimas. Paprastai įklotai susideda iš viršutinio sluoksnio, sugeriančio posluoksnio ir apatinio sluoksnio. Pagal šių sudedamųjų dalių medžiagą ir funkcionalumą galima priimti geriausią sprendimą dėl įklotų pasirinkimo.

    Pirmiausia, paviršius turi būti sudarytas iš medvilninio tinklelio. Jis leidžia skysčiui greitai susigerti, saugodamas odą nuo sąlyčio su drėgme. Kad apsaugotų nuo atgalinio ištekėjimo tinklelio skylutės turi būti piltuvėlio, o ne vamzdelio formos.

    Antra, vidurinysis sluoksnis turi idealiai praleisti orą ir turėti absorbuojamąją medžiagą. Aukšto efektyvumo absorbuojamoji medžiaga gali paversti skystį į žele, kas apsaugo nuo atgalinio pratekėjimo suspaudus, išsaugant paviršių sausą.

    Trečia, apatinis sluoksnis turi būti iš medžiagos, praleidžiančios orą, kuris sugebėtų išgarinti į aplinką vandens molekules, sumažinančios drėgmės lygį tarp kūno ir įkloto ir taip palaikančios sausumo ir gaivumo pojūtį.

Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

        Site Meter  

Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014