Winalite.lt - Produkto demonstracija
LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!
Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

Produkto demonstracija

 • 1 žingsnis: Būtinų medžiagų paruošimas Medžiagos: vienas Love Moon įklotas, po vieną pačių žymiausių firmų įklotą, švirkštas (50 ml), 3 stiklinės švaraus vandens.

      Aprašymas: higieniniai įklotai - produkcija, pažįstama kiekvienam, pirmo reikalingumo produktas moterims. Kiekviena moteris maždaug 40 metų naudojasi šia produkcija. Tik ar daug apie ją žinome? Kokybiški įklotai geba užkirsti kelią moteriškiems susirgimams, o nekokybiškų įklotų naudojimas, priešingai, gali tapti viena iš daugybės susirgimų atsiradimo priežasčių. 2005 metais Valstybinis kokybės kontrolės departamentas atliko eilę patikrinimų higieninių įklotų rinkoje, ir buvo nustatyta, kad apie 57% produkcijos neatitinka kokybės standartų. Pasaulinės Sveikatos Apsaugos Organizacijos duomenimis apie 80% moterų pasaulyje kenčia nuo įvairių moteriškų susirgimų. Apie 63 % atvejų susirgimų susiję su nekokybiškų įklotų naudojimu menstruacijų metu. Parduotuvių lentynose kokybiška produkcija guli šalia nekokybiškos, bet, nemokėdami atskirti vienos nuo kitos, mes galime rinktis tik aklai. Kaip mes galėtume pasirinkti kokybiškus įklotus, galinčius apsugoti moteris nuo susirgimų atsiradimo.
   

 • 2 žingsnis: Eksperimentas 1- Žiūrime į pakuotę

      Instrukcija: mūsų produkcijos pakuotės demonstravimas.

      Aprašymas: kitų rūšių produkcijos pavyzdžiai: paprasta plastikinė pakuotė, kurią atidarius nebegalima vėl uždaryti hermetiškai; tuo pačiu kiekvieno atskiro įkloto pakuotė hermetiškai neužsidaro, gamybos procese jis ne kartą buvo liečiamas rankomis ir lengvai galėjo būti užkrėstas.

      "Love Moon": Išorinė pakuotė yra iš folijos, kuri paprastai naudojama maisto produktų pakavimui ir turi lipnų, lengvai atidaromą kraštą, tinkamą hermetiškam uždarymui. Tokia pakuotė geriausiai apsaugo nuo drėgmės, bakterijų ir užteršimo.
   

 • 3 žingsnis: Eksperimentas 2 - minkštumas ir komfortas

      Instrukcija: Vartotojas pabando įvairių rūšių įklotų pavyzdžius, atkreipdamas dėmesį į skirtingą minkštumo lygį. Lyginant tampa akivaizdu, kad "Love Moon" įklotai liečiant patys ploniausi, minkščiausi ir švelniausi .

      Pastabos: Pasiūlykite vartotojui iš pradžių paliesti gerai jam žinomų firmų įklotų pavyzdzius, o paskui duokite jam "Love Moon". Paprašykite jo apibūdinti pojūčio skirtumus.
   

 • 4 žingsnis: Eksperimentas-3- sugeriančios savybės ir apsauga nuo pratekėjimo

      Instrukcija:

 • 1. Padėkite "Love Moon" įklotą per vidurį, o kitų dviejų rūšių įklotų pavyzdžius iš šonų. Į kiekvieną įklotą švirkštu įleiskite po 50 ml vandens. Paprašykite vartotojo atkreipti dėmesį į skysčio sugėrimo greitį ir į nesugertą vandenį kuris veržiasi į įklotų paviršių.
 • 2. Spaudžiant įklotus rankomis galima pajusti, kad "Love Moon" pavyzdžio paviršius lieka visiškai sausas. Į kitų įklotų paviršių prasisunkia vanduo ir kraštuose pastebimas pratekėjimas.
 • 3. Dar kartą įklotus pamirkykite į vandenį. Atkreipkite dėmesį, kad "Love Moon" įklotas liko visiškai sausas.

      Paaiškinimas:

      Naudojantis įklotais drėgmės kiekis nuo menstruacinių išskyrų yra žymiai didesnis, ir dar menstruacinės išskyros turi didelį kiekį organinių medžiagų . Naudojant įklotą, per 15-18 minučių jis lengvai tampa palankia daugybės bakterijų vystymosi terpe. Naudodamosi įklotais moterys dažnai susiduria su diskomfortu ir nemaloniu kvapu, o to priežastis ir yra bakterijų daugimasi, štai kodėl įklotus būtina dažnai keisti. Bet juk keisti įklotus kas 20 minučių moteriai labai sunku. Paprastai kai įklotas naudojamas 2 valandas, bakterijų skaičius jo paviršiuje pradeda vystytis didžiuliu greičiu. Menstruacijų metu moters organizmo atsparumas sumažėja, organizmas nusilpsta, ir bakterijos lengvai gali prasiskverbti į moters lytinės sistemos organus. Būtent nuo šito prasideda dauguma moteriškų susirgimų. Todėl įklotų, turinčių geras sugeriamąsias savybes ir apsaugą nuo pratekėjimo, pasirinkimas yra gyvybiškai svarbus kiekvienai moteriai.
   

 • 5 žingsnis: Eksperimentas 4- pradinės medžiagos.

      Instrukcija: ištirti trijų skirtingų įklotų pavyzdžius, nuosekliai nuplėšiant kiekvieną sluoksnį.

      Aprašymas:

  Sluoksnio numeris "Love Moon" produkcija Kitų firmų produkcija
  1-as sluoksnis Minkštas ir švelnus medvilnės paviršius. Sugeriamosios savybės du kartus viršija įprastas Paviršius iš dirbtinių pluoštų arba grubios medvilnės
  2-as sluoksnis Unikalios užpatentuotos anijoninės juostelės, galinčios efektyviai pašalinti anaerobines bakterijas, kurios yra moterų ligų priežastis Nėra jokių gydomųjų- profilaktinių įdėklų
  3-as, 5-as sluoksnis Absorbuojanti medžiaga, iš visų pusių abgaubta steriliu ir išvalytu nuo dulkių popieriumi Užpildas pagamintas iš perdirbtos popieriaus masės pridedant daug cheminių medžiagų, arba medžiagos iš cheminių pluoštų. Jautrios odos sąlytis su tokiomis medžiagomis gali sudaryti diskomfortą ir padaryti žalą sveikatai
  4-as sluoksnis Absorbuojanti medžiaga su unikaliomis sugeriančiomis savybėmis Įprasta sugerianti medžiaga
  6-as sluoksnis Kvėpuojantis sluoksnis, praleidžiantis orą ir sulaikantis vandenį Nekvėpuojantis plastikinis paviršius
  7-as sluoksnis Apatinis paviršius padengtas maistiniais klijais Apatinis paviršius padengtas techniniais klijais
 • 1-as sluoksnis- Paviršius iš ypač plonos medvilnės leidžia jums jaustis maksimaliai patogiai;
 • 2-as sluoksnis- Unikalus anijoninis posluoksnis nuima diskomforto pojūtį mėnesinių metu;
 • 3-as sluoksnis- Posluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;
 • 4-as sluoksnis- Galingas absorbuojantysis polimeras, atsakingas už skysčio blokavimą ir sauso paviršiaus išsaugojimą;
 • 5-as sluoksnis- Pasluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;
 • 6-as sluoksnis- Termostabilus sluoksnis, praleidžiantis orą, sukuriantis šviežumo ir komforto pojūtį ir neleidžiantis drėgmei liestis su jūsų kūnu;
 • 7-as sluoksnis- Specialiai sukurta lipni juostelė, atkartojanti moters kūno linijas.

      Išsamus 3-io ir 5-to sluoksnių aprašymas:

      Rinkoje parduodama daug prastos kokybės produkcijos. Didžioji dalis popierinių medžiagų gaminama iš perdirbtų antrinių žaliavų, tokiose medžiagose gali būti daug švino, bakterijų ir mikroorganizmų. Be to, perdirbant popierių į žaliavą dedamos tokios medžiagos kaip natrio šarmas, balinantys milteliai, dezodoruojamosios medžiagos, garlaidės, fluorescentinės medžiagos ir kiti chemikalai. Tai visos šarminės medžiagos, galinčios sukelti rimtus susirgimus.

      Sveikos žmogaus odos rūgščių- šarmų balansas paprastai yra mažos rūgštinės koncentracijos ir turi pirminį imunitetą prieš bakterijas. Įprasti įklotai, kaip taisyklė, savo sudėtyje turi didelį kiekį šarminių medžiagų, kurios pažeidžia odos rūgščių- šarmų pusiausvyrą ir sudaro palankias sąlygas trichomonadų bakterijų, kurios gali pažeisti vyriškus spermatozoidus, vystymuisi. Tai gali sukelti nevaisingumą.

      Išsamus 4-to sluoksnio aprašymas:

      Absorbuojančioji medžiaga įklotų "Love Moon" sudėtyje- aukštos kokybės polimeras. Jis nežalingas sveikatai ir aplinkai, naudojant nesiplečia ir visiškai atitinka žmogaus rūgštinį- šarminį balansą.

      Instrukcija: Įdėkite absorbuojamąjį sluoksnį į stiklinę su vandeniu (vandens kiekis neturėtų viršyti 100 ml). Po keletos minučių išimkite jį iš stiklinės ir perverskite stiklinę, kad parodytumėte, kad visas vanduo susigėrė. Paskui paimkite mažą gabalėlį absorbento ir įmeskite jį į stiklinę su vandeniu: medžiaga visiškai ištirpsta, nepadarydama žalos aplinkai.

   

 • 6 žingsnis: Eksperimentas 5 - apatiniojo kvėpuojančiojo sluoksnio tyrinėjimas

      Instrukcija:

      Pademonstruokite dalyvaujantiems "Love Moon" ir kitų dviejų rūšių įklotų pavyzdžius, pridenkite įklotais stiklines, pripildytas karšto vandens, taip, kad apatinysis kvėpuojantis sluoksnis būtų viršuje. Paskui uždenkite įklotus sausai išvalytomis apverstomis stiklinėmis, padėdami apverstas stiklines ant kvėpuojančiojo įkloto paviršiaus. Po vienos- dviejų minučių galima pamatyti, kad stiklinės virš "Love Moon" pavyzdžio sienelės aprasojo ir pasidengė vandens lašeliais. Tai patvirtina, kad apatinis įklotų "Love Moon" paviršius gerai praleidžia orą. Prie viso to, jei apvestume stiklinę su karštu vandeniu, vanduo nepratekėtų pro įklotą.

      Paaiškinimas:

      Bandymas įrodo: apatinis įklotų "Love Moon" paviršius gerai praleidžia orą ir sulaiko skystį.

      Pastabos:

      Jeigu nėra galimybės naudoti karštą vandenį, užtenka išplėšti apatinį sluoksnį ir duoti dalyvaujantiems jį ištyrinėti.
   

 • 7 žingsnis: Eksperimentas 6- lipnios juostelės tyrinėjimas

      Aprašymas: Pažiūrėkite į įklotų lipniąją juostelę. Klijai ant įklotų "Love Moon" - valgomieji, jie analogiški medžiagai, iš kurios daroma kramtomoji guma. O įprastų įklotų gamyboje naudojami techniniai klijai. Techniniuose klijuose yra didelis kiekis metanolio, etanolio, formaldegido, sunkiųjų metalų. Visos šios medžiagos gali pakenkti žmogaus sveikatai. Ilgai naudojant klijai gali praiskverbti į jūsų apatinio trikotažo pluoštą , o iš čia į fiziologinę organizmo aplinką. Per odą, prakaitą ar išskyras žalingos medžiagos sugeba prasiskverbti į vidinius organus , o tai gali tapti viena iš moteriškų susirgimų priežasčių.
   

 • 8 žingsnis: Lyginamoji kainų analizė.

      Aprašymas: Naudojant įprastus įklotus didelė galimybė užsikrėsti įvairiomis infekcijomis, kurių gydymas gali pareikalauti nemažų išlaidų. Dėl to, atsižvelgiant į naudą sveikatai ir kainą, "Love Moon" produkcija yra idealus kainos ir kokybės derinys. Moterys naudojasi "Love Moon" tomis dienomis, kada labiausiai reikia rūpesčio, o įklotai "Love Moon" saugo moteris nuo ligų ir atneša sveikatą ir laimę į kiekvieną šeimą.

      Pastabos: Po pavyzdžių demonstracijos, sužinokite dalyvaujančių nuomonę šiais klausimais:

  1. Kokia analogiškos produkcijos, kuri parduodama parduotuvėse kaina?

  2. Jūs jau turėjote galimybę įvertinti "Love Moon" produkcijos kokybę. Šalia to mūsų įklotų gamyboje naudojamos ypatingos technologijos, apsaugotos dviem tarptautiniais patentais. Prie produkcijos nemokamai pridedama juostelė- testas diagnostikai. Kaip jūs manote, kokia kaina jus patenkintų?
  Papasakokite vartotojams apie produkto kainas ir nuolaidas pakartotiniam pirkimui.

 • Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
  Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

          Site Meter  

  Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

  VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014