Winalite.lt - Įklotai "Love Moon" - Higieniniai įklotai su anijonais
LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!
Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

Įklotai "Love Moon" / "WinCare" / "WinIon"

Siekiant apsaugoti mūsų klientus nuo žemos kokybės klastočių ir atsižvelgiant į rinkos poreikius (ypač Vakarų šalyse) kompanija Winalite pristato patobulintus anijoninius higieninius įklotus. WinIon – naujas pavadinimas, nauja pakuotė ir dar geresnis sugeriamumas!

Winalite kompanijos anijoninių higieninių įklotų raida:

Unikali produkcija

"Winalite" kompanijos mokslininkai pirmieji sukūrė higieninius įklotus su anijonų juostele. Griežtai laikydamiesi tarptautinės kokybės valdybos sistemos standartų, 2008 metais gavome sertifikatą MKC9001(ISO9001): Tarptautinės Kokybės Valdybos Sistemos licenciją. Aukščiausios kvalifikacijos specialistų darbo dėka, "Winalite" kompanija padarė tikrą protrūkį anijoninių medžiagų tyrinėjimo ir panaudojimo sferoje. Pirma panaudojo anijonines medžiagas moteriškų įklotų gamyboje ir gavo keletą nacionalinių patentų. Anijoninių higieninių priemonių "Love Moon" serija rekomenduota Pasaulinės tradicinės kinų medicinos asociacijos, kaip aukštos technologijos produktas, o žymus Kinijoje Ženklinės produkcijos gamybos valdymo įvertinimo centras šią seriją pavadino "Pagrindiniu nauju Kinijos higienos gaminiu". Guandos kiniečių kompanijų patikimumo tyrimų Asociacija pavadino mūsų kompaniją "Pavyzdine įmone". Kinijos vartotojų teisių gynimo asociacija pavadino "Winalite" Kompanija, užsitarnaujančia vartotojų pasitikėjimą ir suteikė "Aukštos kokybės pasitikėjimą užsitarnavusio gaminio" vardą. Tarptautinis kinų medicinos institutas pavadino mūsų gaminius "Geriausiu aukštos kvalifikacijos produktu". Kinijos produkcijos kokybės kontrolės centras pripažino, kad "Winalite" produkcija atitinka CQGC kokybės standartą. Pagal "Atrankos ir pasiūlymo į pasaulinę rinką geriausio gaminio – 2006 Komitetą". Šis Komitetas suteikė "Winalite" produkcijai garbingą teisę būti “išskirtiniu Šeštųjų Azijos Žiemos Žaidynių produktu”. Dėl "Winalite" kompanijos gaminio kokybės šis produktas tapo mėgiamas ir naudojamas moterų visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Mūsų gaminio kokybė ir gaminio žinomumas – pagrindas tolimesniam pastoviam mūsų verslo vystymuisi.

ANIJONAS – neigiamą krūvį turintis jonas (gr. Anion – einantis aukštyn), elektrolitų tirpaluose judantis link anodo.

Winalite higieninių įklotų anijoninė juostelė, esant trims sąlygoms – šilumai, drėgmei ir judesiui – geba išskirti virš 6000 anijonų į 1cm3. Jie efektyviai neutralizuoja bakterijas ir virusus, galinčius sukelti moters lytinių organų uždegimą (vaginitą). Kai anijoninė juostelė išskiria didelį kiekį anijonų, išsiskiria jonizuotas deguonis, kuris neutralizuoja nepalankią anaerobinę terpę, aktyvina fermentų darbą, normalizuoja rūgščių – šarmų pusiausvyrą.

7 apsaugos sluoksniai

7 apsaugos sluoksniai

· 1-as sluoksnis- Paviršius iš ypač plonos medvilnės leidžia jums jaustis maksimaliai patogiai;

· 2-as sluoksnis- Unikalus anijoninis pasluoksnis nuima diskomforto pojūtį mėnesinių metu;

· 3-as sluoksnis- Pasluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 4-as sluoksnis- Galingas absorbuojantysis polimeras, atsakingas už skysčio blokavimą ir sauso paviršiaus išsaugojimą;

· 5-as sluoksnis- Pasluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 6-as sluoksnis- Termostabilus sluoksnis, praleidžiantis orą, sukuriantis šviežumo ir komforto pojūtį ir neleidžiantis drėgmei liestis su jūsų kūnu;

· 7-as sluoksnis- Specialiai sukurta lipni juostelė, atkartojanti moters kūno linijas

Išsamus 3-io ir 5- to sluoksnių aprašymas:
    Rinkoje parduodama daug prastos kokybės produkcijos. Didžioji dalis popierinių medžiagų gaminama iš perdirbtų antrinių žaliavų, tokiose medžiagose gali būti daug švino, bakterijų ir mikroorganizmų. Be to, perdirbant popierių į žaliavą dedamos tokios medžiagos kaip natrio šarmas, balinantys milteliai, dezodoruojamosios medžiagos, garlaidės, fluorescentinės medžiagos ir kiti chemikalai. Tai visos šarminės medžiagos, galinčios sukelti rimtus susirgimus.
    Sveikos žmogaus odos rūgščių- šarmų balansas paprastai yra mažos rūgštinės koncentracijos ir turi pirminį imunitetą prieš bakterijas. Įprasti įklotai, kaip taisyklė, savo sudėtyje turi didelį kiekį šarminių medžiagų, kurios pažeidžia odos rūgščių- šarmų pusiausvyrą ir sudaro palankias sąlygas trichomonadų bakterijų, kurios gali pažeisti vyriškus spermatozoidus, vystymuisi. Tai gali sukelti nevaisingumą.

Išsamus 4- to sluoksnio aprašymas:
    Absorbuojančioji medžiaga įklotų "Love Moon" sudėtyje- aukštos kokybės polimeras. Jis nežalingas sveikatai ir aplinkai, naudojant nesiplečia ir visiškai atitinka žmogaus rūgštinį- šarminį balansą.

Dažnas įklotų keitimas padės išvengti klaidų
    Dėl moters organizmo ypatybių, higieniniai įklotai tampa nepakeičiamu moterų pagalbininku, bet šis pagalbininkas gali pridaryti ir daug rūpesčių, jei neteisingai jį naudosime. Po dviejų valandų įprasto įkloto naudojimo, jo paviršiuje susidaro iki 107 bakterijų viename kvadratiniame centimete, ir tai gali pražūtingai atsiliepti moters sveikatai.
Infekcijos, atsiradusios menstruacijų metu, simptomų labai daug: padidėjusi temperatūra, išorinių lytinių organų uždegimas, niežulys, progresuojančios lytinės infekcijos ( tokios kaip vaginitas, gimdos kaklelio uždegimas, endometriozė ir t.t.), gausios išskyros, deginimas ir skausmai pilvo apačioje, pykinimas.
    Taip pat gali būti pažeista ir šlapimo sistema: uretritas, cistitas, pielonefritas, dažnas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas, skausmingas šlapinimasis. Šiuos susirgimus lydi silpnumas ir padidėjui temperatūra. Visa tai akivaizdūs užkrėtimo, gauto menstruacijų metu, požymiai, kurie gali sukelti kitas, dar rimtesnes pasėkmes.

Pagrindinės anijoninių įklotų charakteristikos:
1. Įklotai suteikia sausumo ir gaivumo pojūtį, praleidžia orą ir nevaržo judesių.

    Anijoniniai įklotai susideda iš trijų sluoksnių; viršutinio, absorbuojančio ir apatinio. Įkloto paviršius susideda iš ypač plonos medvilnės, kuri leidžia jums jaustis sausai ir komfortabiliai ir saugo odą nuo sąlyčio su drėgme. Pralaidus orui vidurinysis sluoksnis turi galingą absorbuojamąją medžiagą, kuri paverčia skystį į žėlę, panaikindama nemalonų lipnumo pojūtį. Apatinysis sluoksnis taip pat praleidžia orą, o tai leidžia vandens molekulėms dujų pavidalu lengvai garuoti į išorę; šis sluoksnis atlieka ventiliacines funkcijas, efektyviai susidoroja su nemaloniu drėgmės, atsirandančio tarp įkloto ir kūno, pojūčiu, sudarydamas sausumo ir gaivumo pojūtį.
2. Išskirtinai fizinio charakterio poveikio pagrindu pasiekiamas antibakterinis efektas ir šalinami
nemalonūs kvapai.

    Į kiekvieno įkloto medvilninį paviršių įtaisyta anijoninė juostelė. Naudojimo proceso metu ji generuoja kondensuotus anijonus, kurie, vykstant fiziniams procesams, leidžia pašalinti bakterijas ir nemalonius kvapus, nesukeldami jokio šalutinio poveikio.
3. Kurdami įklotus mes naudojame efektyvią absorbuojančiąją medžiagą, kad jūs jaustumėtės maksimaliai patogiai.
    Absorbuojamasis įklotų sluoksnis sudarytas iš efektyvios super sugeriančios medžiagos, paviršiaus, užkertančio kelią pratekėjimui; popieriaus ir kitų specialiai apdirbtų medžiagų. Kai skystis prasiskverbia iš viršutinio sluoksnio į absorbuojamąjį pasluoksnį, jis čia sulaikomas, nes sugeriamasis sluoksnis neleidžia jam sunktis toliau. Jūs galite pasitikėti savimi, nebijodami pratekėjimo ir gyventi aktyviai, kaip ir esate įpratę.
4. Mūsų produkcija atitinka visas sanitarines normas ir užkerta kelią infekcijų atsiradimui.
    "Sausumas, švara ir oro prieinamumas"- tai trys pagrindiniai moters atsinaujinančios sistemos higienos principai; pats pagrindinis iš jų- žinoma, švara.
Sanitariniai reikalavimai, kuriais mes remiamės gamindami mūsų prekes:
1. Mes griežtai stebime pirminių medžiagų kokybę ir jų higienines charakteristikas.
2. Kad perdirbimo procese išvengtume žaliavos užteršimo, mes naudojame hermetines automatinio apdirbimo ir prekių pakavimo mašinas, atitinkančias visas šiuolaikines normas ir standartus.
3. Kad į pagamintą produkciją nepatektų nešvarumai ir bakterijos, supakuojame ją į hermetinę lengvai atidaromą pakuotę.
 

Išbandyk prekę " Love Moon" / "Win Care" / "Win Ion"

Nuo 2014.02.15
"WinIon" Mini pakuotė Mixas:
2 pakuočių dieninių įklotų po 8 vnt.
1 pakuotės naktinių įklotų po 8 vnt.
1 pakuotės kasdieninių įklotų po 24 vnt.
viso : 48 įklotų

Įsigyk

Nuo 2014.01.15
"WinIon" pakuotės Žali:
Pakuotės kasdieninių įklotų po 26 vnt.
Galima užsakyti nuo 4 iki 12 pakuotes
Įsigyk
 

Kaip teisingai išsirinkti higieninius įklotus? Anijonai
Produkto demonstracija Auksinis stafilokokas

        Site Meter  

Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014